ترس، تردید ، درنگ ،  ترمز های موفقیت

ترس

اگر در زندگی تان چیزی هست که از آن می ترسید باید کاری انجام دهید که بر آن ترس غلبه کنید .

جول اوستین: در طول روز ما یک انتخاب داریم که:

یا باور داشته باشیم خداوند قادر هست ، حواسش به ما هست ، و چیزی برای مان نگه داشته است ، یا میتوانیم نگران باشیم ، انتظار بدترین ها را داشته باشیم ، ترس از اینکه از پس زندگی بر می آییم یا نه .

تردید و دودلی

وقتی در رابطه با کاری تصمیم گرفتید، از فکر کردن به این که چگونه انجام خواهد شد بپرهیزید ،  از انجام آن کار لذت ببرید اگر زمان زیادی را به فکر کردن بگذرانید هیچ وقت حرکت نمی کنید ، ،  منتظر آدمهای دیگر نمانید تا برای شما تصمیم بگیرند  اگر چیزی هست که نمی توانید از آن صرف نظر کنید به دنبالش بروید ، بر ترس خود غلبه کنید ، به خداوند اعتماد کنید .

ریچارد تمپلر: بکوشید بدون هراس و اضطراب به رودخانه حیات اعتماد کرده و قایق زندگی تان را نرم و سبک به حرکت درآورید .جهان حول محورش همچنان می گردد و فردا به طور قطع از راه می رسد .زندگی یک جریان طبیعی ، هماهنگ و مهر آمیز است .

از ابزارهای اعتماد بنفس و تعهد و طرحی برای رسیدن به اهداف تان استفاده کنید و بدون کوچکترین ترس و تردید به راهتان ادامه دهید و از زندگی لذت ببرید

از تأمل و درنگ خودداری کنید

اگر وقت زیادی را به ارزیابی اختصاص بدهید هیچ وقت حرکت نمی کنید . بنابراین بعد از بررسی گزینه ها بی درنگ تصمیم بگیرید و وارد میدان عمل شوید .با امروز و فردا کردن اجازه ندهید دیگران در تصمیم تان دخالت کنند . هر گاه تصمیم گرفتید راهی را یا دوره ای را شروع کنید به سراغش بروید و شک نکنید که چیزی که شروع کرده اید درست است یا نه . حتماً که موفق خواهید شد ادامه بدهید به قضاوت و تصمیم خود اعتماد کنید.

متعجب نشوید.

زندگی سراسر حیرت و شگفتی است .در حال حرکت به سمت جلو هستید که ناگهان چیزی بزرگ سر راه تان سبز می شود اگر دقت کنید می بینید در امتداد راه نشانه ایی وجود داشته است که نشان می دهد اتفاق مورد نظر رخ می دهد ، پس نباید تعجب کنید . موقعیت فعلی شما هر چه باشد تغییر خواهد کرد . پس چرا زندگی ما را متعجب می کند؟  زیرا نیمی از عمرمان را خواب هستیم . بیدار و هوشیار باشید تا چیزی نتواند غافلگیرتان کند.

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید