خود را همانطور که هستید ، بپذیرید.

خودتان را همانطور که هستید بپذیرید.و این واقعیت را قبول کنید که گذشته ،گذشته است و چیزی در گذشته را نمی توانیم تغییر دهیم.تمام  نیروی خود را در جهت آنچه در اختیار دارید یعنی زمان حال به کاربگیرید. و اینگونه آرام آرام  خود را بازسازی کنید.

شما باید تمام سرزنش ها ،زخم زبانها ، کمبودهای روحی و احساسی و…. تمام حوادث بد و ناگواری که برای تان اتفاق افتاده را بپذیرید ، و در مقابل شان مقاومت نکنید.

این به این معنی نیست که ما از تجربیات گذشته خشنودیم ،نکته مهم و کلیدی این است که از قضاوت در باره خود و دیگران دست برداریم و تمام فکرمان را صرف درست بودن یا نبودن کارهای خود و دیگران نکنیم ؛ خود را به همان صورت که هستیم بپذیریم و بر پایه این پذیرش زندگیتان را از نو بسازیم.

ما می توانیم بسیاری از چیزها را تغییر بدهیم اما این تغییرات آرام آرام در زندگی ما نمایان می شود.  با آنچه که هستیم در مسیر زندگی پیش می رویم و با تصمیم های مناسب در هر روز ، اوضاع و شرایطمان را بهبود می بخشیم .

بیداری و آگاهی و برداشتن گامهای درست چیزهایی است که هیچ گاه نباید از آن غفلت کنیم .

در این مسیر  بعضی روزها اوضاع کمی سخت می شود  و این کاملا” طبیعی است . اما همین که می پذیرید از اصول و قوانین زندگی پیروی می کنید، خداوند کاینات را برای کمک به شما بسیج می کند ، نیروهایی که می توانند زندگی شما را دگرگون کرده و نعمت ها را به سوی شما جلب کنند به جریان می افتند .

و طبق قانون زمانیکه مسؤلیت تمام زندگی تان را به عهده میگیرید می توانید  مسایل را حل کنید  و شرایط را تغییر بدهید زیرا تا زمانیکه دیگران را مقصر بدانیم موفقیت  و تغییر شرایط خارج از دسترس ما خواهد بود .

رعایت قوانین زندگی بهترین کار ممکن است . به خاطر نتایج ارزشمندی که در پیش رو دارید خودتان را تحسین کنید و و مصمم به رشد وپیشرفت فکر کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید