به ندای درون خود گوش دهید

در درون هر یک از ما نیرویی وجود دارد که پاسخ تمام سؤالات ما را می داند وقتی هدفی برای خود انتخاب می کنیم این نیرو آماده است تا به یاری ما بیایید این منبع خرد درونی یا بینش نام دارد .

اینکه ما چگونه به ندای درون خود گوش بدهیم  فرآیندی آرام و اکتسابی است که شنیدن صدا  آرام آن در میان آنهمه هیاهوی ذهن کار راحتی نیست نیاز به سکوت و تمرکز دارد ، می توانید  این صدا را آگاهی تان هم بنامید.

ندای درونی به نیروی منبع یا خداوند متصل است.  می تواند به شما کمک کند،  او می داند شما چه چیزهایی را باید اصلاح کنید و چگونه شرایط را بهبود ببخشید  اندیشه های خلاقانه به سراغتان می آید و به سودمندی و اثر بخشی تان می افزاید. ، تنها کافی است که آمادگی دریافت الهاماتش را داشته باشید .

زمانیکه بتوانید این صدا را بشنوید و احساس کنید  ، الهام ها و ایده های خلاقانه به سراغ تان می آید و زندگیتان را دستخوش تحولی عظیم می نماید .

به محض ارتباط با این نیرو ، او هر لحظه شما را هدایت خواهد کرد و به شما میگوید که کدام کار درست و کدام کار غلط است. پس همواره کوشش کنید که صدای درونتان را بشنوید. نکته مهم این است که : به ندای درون خود توجه کنید بعد کار را انجام داده و بعد از آن کاری که کردید را بررسی کنیدبا این کار به شرایط راحتتری دست پیدا می کنید. همه چیز در درون شماست .

مهمترین نشانه ارتباط بااین صدا این است که در همه حال احساس شما را خوب میکند با شما از عشق از امید سخن می گوید .  بر خلاف ذهنمان که پیوسته وراجی می کند.

بعد از چند بار تماس با این صدا که بهترین بخش وجودی تان است اینکاربرایتان آسان می شود .به ما می گوید که قرار است چکاری انجام دهیم ، در تصمیماتی که مجبوریم بگیریم چگونه عمل کنیم ، چرابه این شکل رفتار می کنیم و بسیاری از چیزهای دیگر.

اگر از خود سؤال کنید به پاسخ خواهید رسید.و متوجه می شوید که از پیش پاسخ به آنها را می دانستید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید