این قانون می گوید زندگی کنید و بگذارید دیگران هم زندگی کنند.

در هر مقطعی از زندگی  به ناچار باچالش هایی بر خورد خواهیم کرد که لازم است راههاو روش هایی را بیابیم تا بتوانیم شادتر و موفق تر و موثر تر باشیم، اما لازم نیست در بارۀ این روشها  با دیگران  صحبت کنیم .

شاید مواقعی پیش بیاید بگویید می خواهید با انتقال دادن تجربیات خود کمک کنید تا راه درست زندگی شان را پیدا کنند .اما من به شما توصیه میکنم از این کار بشدت خودداری کنید .بگذارید آنها خودشان راه  زندگی شان را بدون راهنمایی شما پیدا کنند .

باور کنید هیچ کس دوست ندارد به پند و اندرز دیگران گوش بدهد و مطمین باشیدتلاش شما هم نتیجه نمیتواند داشته باشد. زیرا  هنوز   آماده گی ذهنی برای شنیدن این مطالب را ندارند ،در نتیجه از خود مقاومت نشان خواهند داد .حتی ممکن است به شما رفتار نامناسبی داشته باشند.

خودتان تغییر کنید و طبق قوانین الهی محیط پیرامون شما بدون تلاش شما تغییر خواهد کرد. دوستان ، همسر ، فرزند ،خواهر وبرادر ،پدر مادر و…..در نودونه در صد مواقع تغییر خواهند کرد و در  یک درصد مواقع اگر آنها نخواهند تغییر کنند جهان آرام آرام و بدون هیچ دردسری راه شما را از هم جدا خواهد کرد .

به محض اینکه نگرش خود را تغییر بدهید و دست از تغییر دیگران بردارید احساس آرامش و شادی خواهید داشت ومی توانید از زندگی لذت بیشتری ببرید.

حتی در  روزهای شاد هم لازم نیست توضیح خاصی برای شاد بودنتان به دیگران بدهید واقعیت این است که اغلب مردم میلی به شنیدن جزییات زندگی دیگران ندارند

زیرا هر چیزی که ازشما بشنوند ذهن شان را در گیر شما خواهد کرد و احساس تعهد در قبال شما میکنند .

شاید بارها برای خود ما هم اتفاق افتاده است که شخصی  بعد از سلام واحوالپرسی بخواهد در مورد مشکلات و گرفتاری هایش با ما صحبت کند ولی ما بسرعت بهانه ایی پیدا کردیم و خودمان را از شّر او خلاص می کنیم .

طبق قانون:  وقتی به دیگران باصطلاح برای همدری کردن توجه خود را به مشکلات آنها معطوف می کنید نا خودآگاه ذهن تان درگیر می شود و  ناخواسته این جنس مسایل به زندگی خود دعوت می کنید واگر توجه کرده باشید بعد از مدتی شما هم حرفهایی برای گفتن شبیه حرفهای آنها دارید. به همین دلیل انسانها فطرتا” تمایلی به دانستن جزییات زندگی دیگران ندارند مگر اینکه  به دلیل عدم آگاهی از قوانین جهان هستی روز به روز خود را بیشتر درگیر مسایل ناخواسته می کنند.

پس بیاییدیک بار  آگاهانه این قانون را آزمایش کنید و بعد از اینکه  به درستی و اهمیت آن پی بردیدبرای همیشه آن را در زندگی بکار بگیرید. در مسیر زندگی خود شاد و سبکبال پیش بروید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید