این قانون به زبان ساده می گوید :هر آنچه به آن فکر میکنیم خوب یا بد به سمت ما جذب خواهد می شود . شما هر باوری که نسبت به جهان پیرامون خود داشته باشی , در زندگی  تجربه خواهی کرد .

تحقیقات معتبرتاثیرات مثبت اندیشی را ثابت کرده اند .در ادامه دوازده روش کاربردی آورده شده که بر اساس آن قانون جذب می تواند زندگی تان را رضایت بخش تر کند.

 • تجربه های خوب یا بد زندگی را با افکار خود جذب می کنید.  کسانیکه همیشه در مورد بیماری حرف می زنند ,بیمار می شوند, بر اساس اصول قانون جذب وقتی در موردی نگران هستید و به مسایل بد می اندیشید و  انها را به سمت خود جذب می کنید
 • فکر کردن در هر موردی به معنای دعوت کردن آن است . حتی اگر تمایلی به این کار نداشته باشید . وقتی به آنچه می خواهید فکر میکنید ,همین فکر بزرگ و بزرگتر می شود و همان را دریافت می کنید ,پس مراقب تفکرات خود باشید و همیشه مثبت فکر کنید.
 • هر چه بیشتر بر موضوعی تمرکز کنید ,قوت می یابد. تمرکز کردن بر موضوعی موجب می شود که به جذب همان مورد ,آن را محقق سازید .اغلب با نگرانی از اتفاقهای بد , آن را برای خود رقم می زنید .
 • بهتر است به جای بازبینی تصمیم خود به احساسات خود اعتماد کنید. به جای این که انتخاب های خود را مرورو بازبینی کنید ,اجازه دهید احساس شما مسیر درست را نشان تان دهد این کار زند گی تان را رضایت بخش تر میکند .
 • تنها با فکر کردن به موارد خوب ,آن ها سریع تر رخ می دهند وزندگی تان را شادتر میکنند . خواستن و طلب کردن تنها در خواست زبانی نیست , برای رسیدن به خواسته های خود باید به طور کامل تمرکزکرده و به موضوعی خاص بیندیشید و در عین حال احساسی مثبت به آن داشته باشید .وقتی تمام توجه خود را به موضوعی خاص معطوف می کنید ونسبت به آن احساس مثبتی دارید ,آن لحظات شاد را زودتر تجربه خواهید کرد.
 • برای ایجاد تغییر ,هر چیزی را آنطور که دوست دارید ببینید , نه آنطور که هستند . این رازی هست که تنها افراد موفق از آن آگاهی دارند .این همان تصویر سازی است .مایکل فلپس, پر افتخار ترین شناگر امریکا می گوید: <<هر شب قبل از خواب خود را تصور می کردم که در مسابقات برنده شده ام >> برای این که تغییر مثبتی را در تجربه های خود از زندگی ایجاد کنید ,باید حالات فعلی اتفاق ها و جریان های اطراف خود را فراموش کنید , از همه مهمتر باید نگاه دیگران به خود را نادیده بگیرید و همه چیز را همان گونه که می خواهید , تصور کنید.
 • قدرت جذبتان را با تمرین روزانه تفکر خلاق و قدرتمند روزانه افزایش دهید. هر روز پانزده دقیقه وقت صرف کنید وبه اهداف و رویاها و خواسته های خود از زندگیتان بیندیشید .این کار فرصت بیشتری برای موفقیت در اختیار شما قرار می دهد.
 • از منبع نا محدود موفقیت و کامیابی هر قدر می توانی بهره ببر. موفقیت دیگران ,کامیابی شما را محدود نمی کند ,اگر شما هم موفقیت زیادی کسب کنید , راه را برای دیگران نمی بندید.
 • اجازه ندهید در نا امیدی و نگرانی غرق شوید .   ناراحت بودن فقط به جذب نگرانی های بیشتر منجر می شودو نشانه دست نیافتن شما به خواسته هایتان است. بنابراین به جای تمرکز بر نداشته هایتان بر آنچه از زندگی انتظار دارید , متمرکز شوید.
 • فیلم ها و برنامه های تلویزیونی نشان دهنده تجربه های غیر مثبت را تماشا نکنید. وقتی اجازه می دهید این مزخرفات وارد ذهن تان شوند , ناخود آگاه به آن ها می اندیشید و همین امر احتمال بروز همان اتفاقها را برای شما دو چندان خواهد کرد , این یک حقیقت است که توجه به هر موردی , آن را به ما نزدیکتر می کند .
 • اگر روابط تان با دیگران خوب نیست , بدانید که شما موجب آن شده اید.  منفی اندیشی می تواند روابط شخصی شما را به ویرانی بکشاند. همین ذهنیت می تواند ما را از شر روابط بد با همسر یا خویشاوندان هم نجات دهد , آگاه باشید  که تفکر و قدرت جذب شخصی تنها عاملی است که می تواند تجربه ای را به زندگی تان دعوت کند .
 • از رویاها یتان راهنمایی بگیرید ,اما نگران نشوید .  خواب هایی که می بینیم می توانند بینش ما را نسبت به روح و روان مان افزایش دهند , اما تا وقتی ما نخواهیم نمی توانند اتفاقی را در زندگی ما رقم بزنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید