فیلم راز براساس قانون جذب ساخته شد و در سراسر دنیا مشهور شد. هر کسی در هر جای دنیا در مورد قانون جذب صحبت می‌کرد، حتی انسانهایی که آن را درک نمی‌کردند، در مورد آن شروع به نوشتن کتاب کردند و بسیاری در مورد آن شروع به سخنرانی کردند. حتی در مورد آن سخنرانی ها شروع به تبلیغ کردند اما واقعیت این است که قانون جذب توسط اکثر انسانها به صورت عمیق و کاملا”درست درک نشده است.

قانون جذب یک قانون است، اما یک قانون ثانویه، قانون اولیه، قانون فرکانس و ارتعاش است، وبیان میکند هر چیزی در حال حرکت است و متوقف نمی‌شود.

آیا میدانید همه چیز در جهان از یک چیز ساخته شده اند؟ درختان، برگها، بدن, لباس‌ها همه و همه از جنس انرژی هستند، تنها سطح ارتعاشی و فرکانس متفاوتی دارند. بدن شما یک سازه مولکولی با سرعت ارتعاشی بسیار زیاد است. مغز شما یک مرکز کنترل الکترونیکی است، مغز شما فکر نمی‌کند بلکه شما با استفاده از آن فکر می‌کنید. این جملات متفاوت هستند، همانطور که سلولهای مغزی خود را فعال می‌کنید، ارتعاشی را در بدن خود ایجاد می‌کنید. برای اینکه دستتان را حرکت دهید، باید سلولهای مغزتان فعال شده باشند. دست به تنهایی نمی‌تواند این کار را بکند. اگر شخصی دچار سکته مغزی شود، و خون به بخش های مختلف مغز نرسد آن سلولها خواهند مرد، و آن بخش از بدن که توسط آن سلولها کنترل می‌شود متوقف خواهند شد.

باب پراکتور : قانون ارتعاش قانونی است که اگر می‌خواهید کنترل سلامتی خود را بدست بگیرید. باید آن را درک کنید، اگر می‌خواهید روابط اجتماعی خود را در دست بگیرید باید آن را درک کنید. اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید آن را درک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید