قانون ارتعاش تعیین کننده چیزهایی است که شما جذب زندگی خود می‌کنید اگر شما درگیر مشکلات هستید ونگران این هستید، انرژی های منفی زیادی جذب خواهید کرد. به همین دلیل اغلب مردم می‌گویند به آنچه می‌ترسیدیم دچار شدیم. ترس ارتعاشی بسیار بد و منفی است، تردید و نگرانی ایجاد می‌شود، این دو توسط انکار و بی توجهی بوجود خواهند آمد.

حضرت سلیمان: تمام انرژی خود را صرف آموختن کنید.

ما بدنبال درک قوانینی هستیم که جهان ما را اداره می‌کند، سپس می‌خواهیم بفهمیم چگونه با این قوانین همراه شویم چون شما زمانی به خواسته خود میرسی که با آن هم فرکانس و هماهنگ شده باشید.

درک قانون ارتعاش بسیار حیاتی وتنها یک نفرازهر ده نفر آن را درک می‌کند.

اگر از کسی بپرسید چه احساسی دارد؟ درواقع دارند توصیفی از ارتعاشی که در آن هست را بیان می‌کند و اگر شخصی بگوید احساس خوبی ندارم آن شخص در ارتعاش و فرکانس منفی قرار دارد و اگر بگوید احساس عالی دارم در ارتعاش خوب قرار دارد.

اگر در ارتعاش و فرکانس خوب باشی و اما فردی در کنار شما باشد که بسیار منفی گرا باشد در کنار او احساس راحتی نمیکنی به دلیل انرژی منفی که از خود ساطع می‌کند ، احساس خوبی در کنار او نخواهید داشت و احساس می‌کنی باید از او دور  شوی,

جالبه بدونین اما اگر هر دو شما دید منفی گرایی داشته باشید به سمت همدیگرجذب میشوید  .

شاید باور این موضوع سخت است که دو شخص منفی گرا در کنار همدیگر احساس راحتی کنند اما چون هر دوی آنها ارتعاش و فرکانس مشابهی دارند مانند آن است که همزمان به یک آهنگ گوش می‌کنند.

اغلب افراد برای قدم زدن به جنگل یا پارک می‌روند، انجام این کار برای آنها بسیار لذت بخش است، فکر می‌کنین چرا ؟ چون ارتعاش و فرکانس طبیعت بی نظیر است، به شما احساس بسیار خوبی می‌دهد .

 

درک شما از قانون ارتعاش و فرکانس چیست؟

می‌خواهم به شما تمرین کوچکی بدهم ,دفعه بعدی که در کنار کسی هستید که در مورد هر موضوعی در حال انتقاد و ابراز ناراحتی است و یا شخصی که به وضوح مشخص است احساس خوبی نداره ، در مورد  ی نکته ی مثبت در آن شخص صحبت کنین،  تحسینش کنین ،  تحسین صادقانه باشه در مورد رفتار یا کار خوبی از او صحبت کنین، موضوع را از نکات منفی به نکات مثبت آن فرد تغییر بدید، بگذارید او متوجه شود که شما او را بخاطر نکات مثبتش تحسین می‌کنین، وقتی شما او را بخاطر نکات مثبتش تحسین می‌کنید، به راحتی انرژی و ارتعاش او تغییر میکنه ، شما باعث تغییر ارتعاش او شدید .

زیبایی انجام این کار در این است که زمانی که شما بیاموزید چگونه این تغییر را در اطرافیانتان ایجاد کنید می‌توانید زمانی که احساس خوبی ندارید آن را در خودتان نیز ایجاد کنید این حقیقتی زیباست.

احساسات شما در کنترل شماست

زمانی که در هر مکانی مانند یک رستوران یا هر جای دیگه هستید و انرژی آن مکان بسیار بالاست شما احساس راحتی خواهید کرد و این احساس راحتی به دلیل ارتعاش و فرکانس آن محل است،  تا به حال پیش آمده که به رستورانی رفته باشید اما قبل از این که سفارش بدهید تصمیم به ترک آن محل کنید؟ چرا؟ به دلیل انرژی و ارتعاش آن رستوران است که تصمیم به ترک آن مکان می‌گیرید. جاهایی بروید که در آن احساس راحتی کنید، کارهایی کنید که به شما احساس خوبی می دهند .

افراد موفق زندگی خود را به روی فرکانس و ارتعاشی عالی سپری می‌کنند، به همین دلیل است که افرادی که نسبت به شغل خود شور و اشتیاق دارند بسیار موفق می‌شوند .

باب پراکتور : ، در مورد قانون فرکانس و ارتعاش مطالعه کنید. آگاه باشید باشید هر چیزی را وقتی هم فرکانس باشید، جذب خواهید کرد کنترل ارتعاش و فرکانس که در آن قرار دارید در اختیار شماست.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید