قانون ارتعاش (قسمت دوم)

قانون ارتعاش تعیین کننده چیزهایی است که شما جذب زندگی خود می‌کنید اگر شما درگیر مشکلات هستید ونگران این هستید، انرژی های منفی زیادی جذب خواهید کرد. به همین دلیل اغلب مردم می‌گویند به آنچه می‌ترسیدیم دچار شدیم. ترس ارتعاشی بسیار بد و منفی است، تردید و نگرانی ایجاد می‌شود، این دو توسط انکار و بی توجهی بوجود خواهند آمد.

حضرت سلیمان: تمام انرژی خود را صرف آموختن کنید.

ما بدنبال درک قوانینی هستیم که جهان ما را اداره می‌کند، سپس می‌خواهیم بفهمیم چگونه با این قوانین همراه شویم چون شما زمانی به خواسته خود میرسی که با آن هم فرکانس و هماهنگ شده باشید.

درک قانون ارتعاش بسیار حیاتی وتنها یک نفرازهر ده نفر آن را درک می‌کند, اگر از کسی بپرسید چه احساسی دارند؟ درواقع دارند توصیفی از ارتعاشی که در آن هستند را بیان می‌کنند و اگر شخصی بگوید احساس خوبی ندارم آن شخص در ارتعاشو فرکانس منفی قرار دارد و اگر بگوید احساس عالی دارم در ارتعاش خوب قرار دارد اگر در ارتعاش خوب باشی و اما شخصی در کنار شما باشد که بسیار منفی گرا باشد در کنار او احساس راحتی نخواهید کرد , به دلیل انرژی منفی که از خود ساطع می‌کند احساس خوبی در کنار او نخواهید داشت و احساس می‌کنی از او دور باید شوی, اما اگر هر دو شما دید منفی گرایی داشته باشید به سمت همدیگرجذب خواهید شد . شاید باور این موضوع سخت است که دو شخص منفی گرا در کنار همدیگر احساس راحتی کنند اما چون هر دی آنها ارتعاش و فرکانس مشابهی دارند مانند آن است که همزمان به یک آهنگ گوش می‌کنند.

افرادی که برای قدم زدن به جنگل یا پارک می‌روند، می‌گویند انجام آن کار برای آنها بسیار لذت بخش است، فکر می‌کنید چرا ؟ چون ارتعاش و فرکانس طبیعت بی نظیر است، به شما احساس بسیار خوبی می‌دهد .

 

درک شما از قانون ارتعاش و فرکانس چیست؟ از خودتان این سوال را بپرسید؟

می‌خواهم به شما تمرین کوچکی بدهم ,دفعه بعدی که در کنار شخصی هستید که در مورد هر موضوعی در حال انتقاد و ابراز ناراحتی است و یا شخصی که به وضوح مشخص است احساس خوبی ندارد در مورد نکته ای مثبت در آن شخص صحبت کنید، او را تحسین کنید دقت کنید، تحسین صادقانه باشد در مورد رفتار یا کار خوبی از او صحبت کنید، موضوع را از نکات منفی به نکات مثبت آن فرد تغییر دهید، بگذارید او متوجه شود که شما او را بخاطر نکات مثبتش تحسین می‌کنید، وقتی شما او را بخاطر نکات مثبتش تحسین می‌کنید، به آسانی انرژی و ارتعاش او تغییر خواهد کرد شما باعث تغییر ارتعاش او شدید .

زیبایی انجام این کار در این است زمانی که شما بیاموزید چگونه این تغییر را در اطرافیانتان ایجاد کنید می‌توانید زمانی که احساس خوبی ندارید آن را در خودتان نیز ایجاد کنید این حقیقتی زیباست.

احساسات شما در کنترل شماست

زمانی که در هر مکانی مانند یک رستوران هستید و انرژی آن مکان بسیار بالاست شما احساس راحتی خواهید کرد و این احساس راحتی به دلیل ارتعاش و فرکانس آن محل است، آیا تا به حال پیش آمده که به رستورانی رفته باشید اما قبل از این که سفارش بدهید تصمیم به ترک آن محل کنید؟ چرا؟ به دلیل انرژی و ارتعاش آن رستوران است که تصمیم به ترک آن مکان می‌گیرید. جاهایی بروید که در آن احساس راحتی کنید، کارهایی کنید که به شما احساس خوبی می دهند .

افراد موفق زندگی خود را به روی فرکانس و ارتعاشی بی نظیر سپری می‌کنند، به همین دلیل است که افرادی که نسبت به شغل خود شور و اشتیاق دارند بسیار موفق می‌شوند .

باب پراکتور : اشخاصی که می‌دانند چگونه دعا کنند، با دعا کردن خود را در فرکانس و ارتعاش خوب قرار می‌دهند، در مورد قانون فرکانس و ارتعاش مطالعه کنید. آگاه باشید باشید هر چیزی را وقتی هم فرکانس باشید، جذب خواهید کرد کنترل ارتعاش و فرکانس که در آن قرار دارید در اختیار شماست.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید