قوانین الهی زندگی (قسمت دوم)

 

بعضی اوقات پیش آمده که با تمام توانتان کار می کنید زحمت می کشید اما نتیجه دلخواهتان را دریافت نمی کنید.

به دیگران محبت می کنید فداکاری می کنید اما پاسخ محبت تان را با نامهربانی دریافت می کنید. به نظر شما چرا چنین اتفاقی روی می دهد؟

از شما میخوام دلسرد نشوید به کارهای خوبی که با نیت پاک انجام میدهید ادامه بدید میدانم، شاید فکر کنید این منصفانه نیست اما من به شما قول میدهم  که شما در نهایت نتیجه تلاش های تان را دریافت می کنید. شما هیچ وقت نمی فهمید کدام یک از کار های که کردید باعث شده  شما به این نتایج برسید.  این درست مصداق شعر سعدی است که می گوید :

تو نیکی میکن ودرجله انداز       که ایزد در بیابانت دهد باز

این شعر در میان مردم آنقدر شهرت دارد که لازم به توضیح نمی بینم.

خیل وقتها اتفاقات خوبی در زندگیتان می افتد که فکر میکنید شانس آوردید این در حالیکه فراموش کردید  مواقعی کارهایی با نیت خوب  کرده بودید و این حاصل آن کارهاست و آن رو به شانس نسبت میدهید.

پس شاد و با روحیه ی قوی و بدون تردید در مسیر اهداف خود حرکت کنید اگه به موانعی برخورد کردید هدف خود را رها نکنید .

درست مثل افرادی که برای صید مروارید به اعماق اقیانوس ها میروند تعداد زیادی صدف صید میکنند این در حالی است که در تعداد کمی از آن صدف ها مروارید هست.

به هر کاری مشغول هستید با روحیه قوی به کار خود  ادامه بدهید .درباره موفقیت تان شک به دل راه ندهید ببینید که همه چیز به نفع شمااست .

فقط به منافع خودتون فکر نکنید زیرا اگر اوضاع خوب پیش نرفت در روحیه تان تاثیر بد میگذارد بعضی وقتها خوب است صرفا” برای دل خودتان  و با خلوص نیت کاری رو انجام بدهید و از آن لذت ببرید.

وقتی بدون چشم داشت محبت کنید و عشق بدهید .طبق قانون جذب ، همسنگ فرکانس های ارسالی تا ن به جهان هستی، از جنس محبت و عشق و خوبی ، دهها برابر به زندگی خود دعوت می کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید