چگونه بهترین استفاده مثبت از قانون توجه را در زندگی مان ببریم؟

آدمها ذاتا” دوست دارند غرُ بزنند شکایت کنند اگه همین الان دوست تون از شمابپرسه پیک نیک آخر هفته تون چطور بود ؟

شروع میکنین به گفتن از بدی  هوا ، رانندگی بد راننده ها توی جاده ،بدی آسفالت جاده و اخطار مأمور راهنمایی رانندگی به سرعت بالای شما و ……تا برسه به رفتار نا خوشایند آدمهایی که اطراف شما در طبیعت بودند.

این در حالیکه  انگار توجه کردن به نکات خوب در یک فرد و یا یک موقعیت به نظر خیلی سخت می آید .

برای اینکه به این احساس غلبه کنید برای یک هفته به صورت آگاهانه در افراد به ظاهر بد اخلاق اطراف خود یک ویژگی خوب پیدا کنید و در باره اش حرف بزنید و روی اون ویژگی خوب تمرکز کنید. حتی کمی اغراق هم کنید. این کار را در موقعیت هایی که بنظر ناخوشایند می آید هم انجام بدهید یعنی بگردید بینید چه نکته مثبتی می توانید در این شرایط پیش آمده  پیدا کنید ودر باره اش صحبت کنید و ذهنتان را به آن متمرکز کنید.

برای انجام این کار قبل از اینکه حرفی بزنید کمی مکث کنید و چیز خوبی برای گفتن پیدا کنید.باور کنید این کار در همه قسمت های زندگیتان تاثیرات خوبی خواهد داشت و نتایج حاصل از این برخورد ، شما رو شگفت زده خواهد کرد . واقعن ارزش یکبار امتحان کردن را دارد اگر واقعا” چیز مثبت برای گفتن پیدا نکردید چیزی نگویید.

طبق قانون جذب ، بزرگترین قانون جهان هستی ، ما با افکار و کلام و توجه خود فرکانس هایی را به جهان هستی ارسال میکنیم و همسنگو مشابه آن فرکانس ها را به زندگی خود وارد میکنیم. با انجام این تمرین میتوانید از قانون توجه که اصلی ترین رکن قانون جذب هست بهترین استفاده مثبت را  در همه قسمتهای زندگی خود ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید