قوانین الهی زندگی (قسمت ششم)

گذشته را بخاطر خود تان رها کنید.

ممکن است در گذشته افرادی  با شما رفتارهای بدی کرده باشند و باعث ناراحتی شما شده باشند . که اغلب این رفتارها توسط نزدیک ترین افراد زندگیتان در رابطه با شما اتفاق افتاده است . این به این دلیل نیست که آنها قصد آزار  و یا صدمه زدن به شما را داشتند.این رفتار ها اغلب ناشی از بی تجربگی بوده و یا اینکه در آن زمان از نظر آنها این بهترین کار درستی بوده که بلد بودند انجام دادند.

اگر کینه و نفرت و خشم را از خود بیرون نکنید و محبت و شادی را جایگزین آن نکنید تمام انرژی شما صرف فکر کردن به این رنجش ها شده وآسیب جدی به کیفیت زندگی شما وارد می کند.

گذشته را رها کنید و تمام قدرت ذهنتان را برای خلق آینده ای سرشار از عشق ، شادی، ثروت، و خوشبختی به کار بگیرید.*آب رفته به جوی باز گشتنی نیست *.

می دانم بعضی از اتفاقات بسیار آزار دهنده هستند اما طبق قانون با افکار منفی به اتفاقات نامطلوب گذشته اقتدار می بخشید . با توجه به نا خواسته ها و اتفاقات گذشته  و مرور و صحبت درباره آنها فقط باعث تکرار آنها در زندگی می شوید و زیر سلطه  افکار منفی می روید و در واقع بد واقعی همین است.آرامش فکری ، سلامتی جسمی را از خود سلب می کنید.

با پذیرفتن اینکه گذشته گذشته است و با بخشش تمام کسانی که در حق شما بی عدالتی کردند از نیروهای درونی تان برای تحقق اهداف و رویاهایتان بهرمند می شوید.

بپذیرید که تمام آن اتفاقات بخشی  لاینفک از زندگیتان بوده و اگر از زاویه دیگری که احساس خوبی به شما می دهد به آن نگاه کنید، با اینکه بنظر سخت و غیر قابل تحمل می رسد می بینید آن شرایط دشوار بوده که باعث شده موقعیت کنونی را بدست آورید.

پس همواره به آینده ای بهتر وهمراه با پیشرفت فکر کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید