اززندگی خود بهترین استفاده را ببرید.

چگونه زندگی کردن اهمیت دارد. اینکه مهربان و با ملاحظه باشیم اینکه روز خودمان  را بدون رنجاندن و آسیب زدن به دیگران سپری کنیم مهمتر از داشتن مدرن ترین امکانات زندگی است.

مسلما”انجام هر کاری که برای زندگی مفید باشد، حایز اهمیت است. خرید رفتن لازم است ولی این که چه چیزی ارزش داشتن یا نداشتن ،فایده داشتن یا نداشتن،است که اهمیت دارد.

نمی خواهم بگویم همه این کار ها را رها کنید و خود را از استفاده امکانات شیک روز محروم کنید، منظورم این است که سعی نکنید با افراط در این کارها به زندگی خود معنا و مفهوم و رنگ و لعاب بدهید.

این قانون تاکید میکند که: جنبه های مهم زندگیتان را مورد توجه قرار دهید. چیزهایی که برای زندگی شما مهم است و منجر به تغییرات  مثبت در شما می شود، و به این وسیله مطمین می شوید  که از بهایی که برای بدست آوردن این هدف می پردازید راضی و خشنود هستید.

هوشیارباشید ،بدانید کجا می روید و چکار می کنید.

در زندگی چیزهایی وجود دارد که مهم هستند و بعضی کم اهمیت . می خواهم بگویم دچار اشتباه نشویم و از مواردی که واقعا” مهم و ارزشمند هستند غافل نشویم .

صرف وقت برای دوستان و کسانی که دوستشان داریم مهم است .

تربیت کودکان و نوجوانان و آموختن ارزش های واقعی به آنان مهمتر از مارک لباس آنهاست .

ببینید کدامیک از کارهای تان مهم و کلیدی بوده و زندگی تان را به طور قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار می دهد.سعی کنید به کارهایی بپردازید که ارزش صرف وقت و انرژی را دارند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید