قوانین الهی زندگی (قسمت چهاردهم)

افراد آرام عمر طولانی تری دارند

خیلی وقتها فریاد زدن راه خوبی است  برای  اینکه بتوانم  توجه اطرافیان را به خود جلب کرده و یا اینکه آنها را مجبور کنیم به حرف هایمان گوش بدهند.

این در حالی است که خودمان بیش از هر کس دیگری میدانیم نمی توانیم خشم خود را کنترل کنیم و حرف خود را واضح بگوییم .

من بارها و بارها پیش آمده فریاد کشیده ام ودر هر موقعیتی بخاطر رفتارم  پشیمان شده ام. زیرا فکر می کردم بهترین برخورد با شرایط ناخواسته بوجود آمده در برخورد با دیگران فریاد زدن است.در حالیکه اشتباه میکردم.فریاد زدن در هر شرایطی بد و ناپسند است.

به تجربه فهمیدم در زمانهایی  که عصبانی هستم و میدانم نمیتوانم جلوی خشمم را بگیرم بهتر است  از آن محیط تنش زا دور شوم، کار راحتی نیست ،مخصوصاً اگر فکر کنیم حق به جانب هم هستیم .

در طول روز با آدمهای متفاوت با احساسات و هیجانات متفاوت روبه رو می شویم اما هیچ توجیهی قابل قبول نیست برای داد زدن بر سر آنها  حتی اگر خود آنها شروع کننده باشند.

شما می توانید قانون <<من آرامش را بر می گزینم  >> را  انتخاب کنید و هرگز اجازه ندهید که خشم شما را تحت کنترل خود بگیرد و شما را وادار به فریاد زدن کند، این شیوه رفتار بتدریج ملکه ذهنتان  شده و جزء شخصیت شما می شود .  و جدایی از اینکه ممکن است در محیط اطراف تان  ناآرامی وتشنج  وجود داشته باشد  شما بر اعصاب خود تسلط کامل داشته و باعث می شود  که شما به عنوان فردی آرام و شکیبا و نیرومند مورد احترام قرار م بگیرید . مردم به افراد آرام و مسلط اعتماد می کنند و احترام زیادی برای شان قایلند .

بعلاوه کسانی که خشم خود را کنترل می کنند وآرامش شان را حفظ می کنند عمر طولانی تری دارند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید