قوانین الهی زندگی (مقدمه)

بعد از مطالعه و برسی و تجربیات زیاد به این  یقین رسیدم که خداوند برای اداره ای این جهان سیستمی را تعبیه کرده که قوانین خود را دارد  و هر گز تحت هیچ شرایطی از قوانین خود عدول نمی کند .

این سیستم طوری طراحی شده که همواره در جهت پیشرفت و گسترش جهان در حال حرکت است .

می خوام بگم به نظر من عاقلانه ترین کار  این است که از این قوانین اطلاعاتی بدست بیاوریم چون ما مجبورم برای تجربه خوشبختی خودمان را با این قوانین همگام و هماهنگ کنیم .

وقتی از کلمه قانون استفاده می کنیم یعنی چیزی که همواره ثابت است و هیچ وقت اشتباه بودنش ثابت نمیشود.

قانون یعنی اینکه اگر هر کسی در هر کجایی از این جهان از آن استفاده کند یک نتیجه ثابت را تجربه می کند و این نتیجه قابل تکرار می باشد

یه طور مثال : اگر الان من خودکارم را در ارتفاع بلندی از سطح زمین رها کنم قطعن خودکار به زمین می خورد و هر کس در هر کجایی از این جهان این کار را بکند همین نتیجه را تجربه می کند و این بخاطر گرانش زمین اتفاق می افتد .این مثال را زدم برای بیان  مفهوم <قانون> و تفاوت قوانینی که دولت ها در قسمت های مختلف ایجاد می کنند و با تغییر دولت قوانین تغییر میکند .

به همین دلیل در شروع صحبتم گفتم میخواهم از قوانین الهی زندگی برای شما بگویم  قوانینی ثابت که خداوند برای اداره جهان تعبیه کرده است.

بعضی از آموزشهای زندگی ما برای بدست آوردن مهارت برای رشد بیشتر است اما چیزهایی هست که فهمیدن آنها تفاوت بزرگی در زندگیمان بوجود می آورد .

فهمیدن قوانین الهی زندگی یک ضرورت است چوت تنها راهی که  می توان با استفاده از آنها به معنای واقعی خوشبخت بود .

افرادی هستند که از هوش و استعداد خود استفاده کردند این قوانین را شناختند و از آنها پیروی می کنند و کسانی هم هستند که در یافتن فوت و فن زندگی ناکارآمدند و نمی دانند که با رعایت کدام راهکارها می توانند به شادی , ثروت ,نشاط و تندرستی دست یابند .

پیروان قوانین زندگی به ظاهر بخت و اقبال را به سوی خویش جذب کرده و در همه جا امواج مثبت اندیشی را پیرامونشان منتشر می کنند . آنان نسبت به همه جنبه های زندگی شان شور و کشش دارند و انگیزه فراوانی را در وجودشان احساس می کنند.

 

طی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم افرادی که زندگی شاد و موفق استوار دارند به طور خودکار از این قوانین پیروی می کنند و آدمهای افسرده ای  که همه عمر شان را با غم و اندوه می گذرانند نسبت به رعایت این اصول بی تفاوتند.

اصولا” بسیاری از مردم به رغم بر خورداری از مظاهر زندگی همواره جای خالی چیزی را در زندگیشان احساس می کنند ودر تمام عمر به دنبال حلقه گمشده ای هستند که به زندگی شان معنا ببخشد و این خلاء روحی را پر کند . غافل از اینکه تغییراتی ساده در رفتارشان تنها چیزی است که به آن نیاز دارند .

تمام این قوانین ساده و دست یافتنی است، من ادعایی  ندارم بر اینکه به تمام قوانین مسلط هستم من هم مثل دیگران گاهی در رعایت آنها دچار غفلت می شوم اما بمحض اینکه متوجه شدم سریع خودم را به مسیر درست هدایت می کنم .

این قوانین حاوی سیستمی اساسی برای آرامش , خرسندی و رضایت خاطر شماست . چند لحظه بیندیشید و ببینید که چه نوع دوست , شریک زندگی , پدر یا مادری هستید و چه تفاوت هایی  چه ارزش هایی را پدید می آورید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید