سپیده نجفی

از همان اوان کودکی هیچ موضوعی را بدون چون و چرا قبول نمیکردم و در پی تجزیه و تحلیل مسائل بودم .

برای هر مسئله ای به دنبال چرایی ‌آن میگشتم.

بیشتر اوقات زندگیم به مطالعه و تحقیق و تفحص گذشته.

پس از گذشت سالها مثل هر انسانی با چالشی در زندگیم مواجه شدم، خیلی مسائل هست که توی همه زندگی ها رایجه ، اما بخاطر اعتقادات ،فرهنگ و جامعه ما از اونها صحبت نمیشه ، ما درد رو در خودمان نگه میداریم و سالها دم بر نمی آوریم ، به همین دلیل می بینیم دراغلب زندگی ها خبری از آرامش نیست .

از سال ۸۵ که نقطه عطفی در زندگی من بود، تصمیم گرفتم کاری متفاوت از آنچه می کردم انجام بدهم ،تحقیقات و پژوهش های خودم را شروع کردم ، تا قبل از آن کتابهای زیادی را مطالعه کرده بودم و باز خوردهایی را هم گرفته بودم بعضی ها مفید و بعصی ها مطالبی بود که نه تنها کمک نکرد مسائل جدیدی را هم ایجاد کرد .

زمانی که شروع کردم به شناخت قوانینی که خداوند برای زندگی انسانها و هدایت آنها قرار داده زندگیم در همه جنبه ها متحول شد ، هم از لحاظ معنوی هم مالی تغییرات چشمگیری در زندگیم بوجود آمد. یاد گرفتم مسئول خوشبختی م خودم هستم ، از دیگران کمک گرفتم احساسات بد و منفی و احساس گناه را از خودم دور کردم .

همزمان با این چالش همچنان در پی تحقیق بودم . با اقشار مختلف به مصاحبه پرداختم در پی این تحقیقات نتایج بسیاری عایدم شدم که نسل جوان در تلاش برای پیشرفت و همگام شدن با علوم روز دنیا هستند .

همگام شدن با جهانی که با سرعت در حال تغییر و تحول و پیشرفت است و علی رغم همه تلاش ها به نتیجه مطلوب نمیرسند .

چه بسیار جوانانی رو ملاقات کردم که با سرمایه گذاری مالی روی هدف و با وجود داشتن تحصیلات عالیه با هزاران امید کسب و کارهایی را شروع کردند اما مدام در حال در جا زدن هستند ، این بود که تصمیم گرفتم از علومی که خود با تمام وجود لمس کرده ام طی تحقیقات و دوره های متفاوت چه در داخل چه در خارج از کشور و….. کسب کردم این نیاز پایه و اصلی موفقیت در همه جنبه های زندگی چه مالی و چه ارتباطات را با نسل جوان به اشتراک بگذارم .

از سال۹۴ شروع به تدریس دوره های مختلف کردم از جمله :

  • هدف گذاری
  • عزت نفس
  • قدرت الهامات در زندگی
  • موفقیت مالی

چه بسیار کار آفرینان جوانی که با شرکت در این دوره ها با تحول شگفت انگیزی در زندگی خود مواجه شده اند.